+38 (03352) 52278

+38 (097) 8200749

Email

kalivochko@gmail.com

В суботу 9:30 - 16:00

Пн-Пт 9:30 - 19:00

Супер-новина для наших клієнтів Літня АКЦІЯ -10% від нашого магазину на ортопедичні матраци та топпери з якісним німецьким наповненням.  Яскрава, тепла, сонячна пора – саме час подбати про свій здоровий та комфортний сон.  Ми піклуємось про вас, тому хочемо вашу покупку зробити не лише корисною, а й вигідною. 


А чи  міцно Ви спите? Якщо так – вітаємо, у Вас  правильно підібраний  матрац і ніщо не заважає Вам насолоджуватися сном.  А якщо Ви прокидаєтеся вранці в розбитому стані та з диким відчуттям втоми, то цей пост якраз для Вас!


Як же вибрати матрац і його тип залежно від віку, маси тіла, проблем з хребтом або ж їх відсутністю?  


– Дітям раннього віку (до 3 років) краще купувати жорсткий матрац, наповнений кокосовою койрою, він забезпечує правильний розвиток хребта, а завдяки натуральному наповненню – по ньому  добре циркулює повітря. Після трьох років рекомендується замінити матрац на безпружинний або ж пружинний  – високої  жорсткості.


 -Поки людина фізіологічно формується (до 25 років), рекомендовано використовувати матрац середньої жорсткості або жорсткий.  В цьому випадку матрац не давитиме на хребет і не дасть йому провиснути, він дозволить хребту, м’язам і суглобам розслабитися, зняти накопичене за день навантаження. Людина, не відчуваючи додаткових навантажень і дискомфорту стане краще висипатися.


-Для людей похилого віку рекомендовано обирати матрац з мінімальною жорсткістю, тобто – м”який, так як це має бути максимально комфортне місце  відпочинку. Ортопедична модель буде ідеально підтримувати правильне положення тіла під час сну. Врахуйте, що при захворюваннях хребта є певні правила вибору. Наприклад, при болях у попереку – вибирайте м’якший матрац, а при болях у верхній частині спини – більш жорстку поверхню.


Людині із середньою масою тіла можна рекомендувати матраци з незалежним пружинним блоком, або ж з наповнювачем з латексу , так як  на жорсткому матраці – може бути некомфортно, більше підійдуть м’якші моделі без койри та пружніх настилів. Людині з більшою вагою ж  рекомендується висока жорсткість, це можуть бути пружинні матраци з посиленими або ще й поділеними на зони пружинами, кокосовою койрою, лляним тканим полотном та ортопедичними пінками. 


Отримайте персональну знижку на якісну покупку! Завітайте за адресами наших магазинів у місті Ковель, ми з радістю вам допоможемо!

З повагою Наш Дім!

Рекомендовані статті

Залишити коментар