+38 (03352) 52278

+38 (097) 8200749

Email

kalivochko@gmail.com

В суботу 9:30 - 16:00

Пн-Пт 9:30 - 18:00

“Великий успіх складається з безлічі передбачених та обдуманих дрібниць”
       

Сьогодні фабрика «Світ меблів – Україна» є однією з найбільших компаній у меблевій галузі України. Високий рівень професіоналізму та творчого потенціалу команди є потужним двигуном розвитку та вдосконалення компанії.


Меблева фабрика була заснована у 2001 році. Починалося все з одного невеликого цеху і величезного ентузіазму засновників. Сьогодні виробничі потужності розгорнуті на території більш ніж 9га. На фабриці організовано повний цикл виробництва. Три повноцінні цехи працюють на виготовлення корпусних меблів. У 2013 році було освоєно технологію та запущено виробництво ортопедичних матраців. Вся продукція компанії випускається під ТМ “СМ”. Проводиться постійна модернізація технологічної та виробничої бази. Також ведеться постійний контроль якості, матеріалів та збирання продукції. Матеріали, які використовуються при виготовленні меблів, є екологічно чистими та відповідають усім нормам, що підтверджується сертифікатами.

Тримаючи руку на пульсі тенденцій меблевої індустрії, компанія динамічно впроваджує нові технології та випускає новинки, які відповідають усім вимогам сучасного покупця. Завдяки цьому ТМ «СМ» поважають і знають не лише на батьківщині, а й на території ближнього та далекого зарубіжжя. Добре побудована дилерська мережа дозволяє нашим клієнтам купувати меблі ТМ «СМ» у будь-якому регіоні України, а також у таких країнах як Казахстан, Узбекистан, Азербайджан, Грузія, Молдова, Литва, Естонія, Болгарія, Німеччина, Нідерланди, Саудівська Аравія, Алжир, Сербія, Хорватія, Македонія, Чорногорія, Словаччина, Чехія, Боснія та Герцеговина, Словенія, Греція, Канада, США, Монголія, Румунія, Угорщина.

Продукція ТМ «СМ» має дипломи та нагороди міжнародних виставок та конкурсів, що ще раз підтверджує, що безліч дрібниць були передбачені та обдумані вірно та призводять до успішних рішень.

Дорогі клиенти! Все, що зроблено під ТМ «СМ»…                    

…зроблено для Вас
зроблено з Любов’ю     
            зроблено в Україні!     

Залишити коментар